human choroinic gonadotropin

Ako na letenky?

Dnes, vo svete techniky, už každý vie, že cez internet sa dá vybaviť naozaj všetko. Od nakupovania, cez platenie účtov, až po zoznamovanie sa s novými ľuďmi. Rezervácia leteniek samozrejme nie je výnimkou. Každá cestovná kancelária alebo spoločnosť, ktorá predáva letenky má na svojej web stránke možnosť rezervácie leteniek online. V takomto prípade sa nemusí nikto báť, pretože celý proces je obyčajne naozaj jednoduchý a zrozumiteľne vysvetlený.

etadloČlovek si na začiatku vyberie odkiaľ kam chce letieť, či má nárok na nejakú zľavu, či sa jedná o spiatočný alebo jednosmerný let a samozrejme dátum, kedy sa má let uskutočniť. V ďalšom kroku si cestujúci presne vyberie podmienky, za ktorých sa let uskutoční. Následne je obyčajne potrebné vypísať osobné údaje a kontaktné telefónne čísla. Ak do tohto okamihu všetko prebieha tak ako má, v poslednom kroku treba obyčajne zadať číslo karty a letenku zaplatiť. Predajcovia leteniek obyčajne podporujú všetky druhy kreditných kariet, pomocou ktorých je veľmi jednoduché platbu uskutočniť. Nakoniec už treba len počkať na úplné potvrdenie, ktoré sa buď zjaví na obrazovke alebo príde zákazníkovi mailom. Dovolenka pri mori

Okrem toho sa dajú letenky rezervovať aj pomocou telefónu. V takomto prípade je postup presne taký istý, ako pri internete, ale procesom rezervácie prevedie zákazníka telefonista alebo telefonistka. Niektorí ľudia dnes ešte stále využívajú možnosť osobnej rezervácie buď na letisku alebo v cestovnej kancelárii. Aj tu sa zamestnanci vždy uistia, že zákazník skutočne dostane to čo chce.